Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:
• Studii superioare finalizate in domeniul financiar (Finanţe Banci, Contabilitate);
• Experienta minimum 1 an in domeniul contabilitate/analiza financiara/audit;
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• O buna cunoastere a pachetului Office (Excel – nivel avansat);
• Responsabilitate, spirit de inițiativă, integritate, lucru în echipă și organizare;
• Acurateţe în modul de lucru, rigurozitate, atentie la detalii;
• Abilități dezvoltate de analiză şi sinteză;
• Flexibilitate, atitudine proactiva, orientare spre rezultate.

Responsabilitati:
• Participarea in procesul de raportare lunara a rezultatelor;
• Intocmirea de analize lunare;
• Analizarea deviatiilor pe bugete tinand cont de categoria de venituri si/sau cheltuieli;
• Colectarea informatiilor de la departamentele implicate in procesul de bugetare;
• Actualizarea bazei de date;
• Verificarea solicitarilor privind angajarea/derularea de noi contracte generatoare de cheltuieli.