Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

          Responsabilitati

  • Realizeaza analize complexe de date punctuale sau periodice ca suport pentru cerintele de business
  • Realizeaza mentenanta rapoartelor periodice
  • Analizeaza impactul schimbarilor de bussines asupra rapoartelor periodice si ia masurile care se impugn
  • Analizeaza cererile de rapoarte si incidente si formuleaza un raspuns
  • Analizeaza si solutioneaza anomaliile semnalate sau constatate
  • Raspunde solicitarilor departamentelor interne, sustinand schimbarile in fluxurile bussines
  • Intocmeste rapoarte privind activitatea pe care o desfasoara
  • Participa activ la automatizarea actiunilor cu o anumita periodicitate
  • Sustine, instruieste si responsabilizeaza useri de WEB Inteligence
  • Programeaza in VB, VBA

    Profilul candidatului

  • Studii superioare finalizate
  • Cunostinte minime de programare
  • Cunostinte de limba engleza (cel putin nivel mediu)
  • Cunostinte baze de date
  • Cunostinte data mining reprezinta un avantaj
  • Abilitati si caracteristici personale: organizare, capacitate de analiza si sinteza, orientare spre rezultate, autodidact, spirit de echipa, deschidere la nou

            Beneficii

  • oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţa cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
  • asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
  • asigurare de viata: Ne interesează protejarea şi siguranta ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
  • transport asigurat de la Metrou Aurel Vlaicu / Piata Presei Libere până la sediul BRD Finance: Încurajăm mersul pe jos, dar îţi oferim alternative.
  • mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă o echipă minunată!