Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, spaniolă

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

650 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Emdep Groupleader mondial in proiectarea si productia de echipamente de test necesare fabricantilor de instalatii electrice pentru industria auto.

RESPONSABILITATI:

  • Responsabil pentru efectuarea inspectiilor pentru componentele si materialele primite, în vederea asigurării respectării specificatiilor, raportării neconformitatilor, precum si pentru realizarea si mentinerea planurilor de verificare;
  • Foloseste si interpreteaza rezultatele obtinute cu ajutorul diferitelor verificatoare, dispozitive de masurare si control
  • Ofera suport echipei de achizitii si calitate la furnizor in cadrul procesului de RMA (Return Material Authorisation)
  • Responsabil pentru testarile din procesul de aprobare a produselor si noilor furnizori - FA (first article)
  • Asigura suport Inginerului de Calitate in procesul de analiza a capacitatii, SPC, analiza a datelor pentru procesul de productie, precum si de achizitie a produselor;
  • Verifica piesele mostre pentru calificarea noilor furnizori;
  • Realizează raportul 8D pentru toate reclamațiile clienților
  • Realizează lunar diagrama BOS și rapoartele MQS
  • Participa la urmărirea de reclamații ale clienților, analiza cauzelor radacina.

Cerinte:

  • Absolvent de liceu/ colegiu tehnic sau studii superioare tehnice (de preferinta, electric, electromecanic);
  • Minim 2+ ani experienta in domeniul tehnic pe o pozitie similara (domeniul electric, electro mecanic sau mentenanta electric);
  • Cunostinte de desen tehnic;
  • Cunostinte SPC, 5S, Raportare 8D, ;
  • Cunostinte de utilizare a calculatorului (în special pachetul Microsoft Office);
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu (cunoașterea limbii spaniole poate fi in avantaj).

Beneficii

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Conditii salariale avantajoase

re suplimentare platite dublu pe luna in curs

Bonuri de masa cu valoarea maxima

Decont pentru transport

Abonament la o clinica medicala privata

Prime de sarbatori

Bonificatii pe criterii de performanta