Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Nivel carieră: Fara experienta

Localitate: Brasov

Tipul postului: Full time

Cum ne dorim să fii? - Cerințe -

  • Studii medii;
  • Persoane punctuale si responsabile;
  • Persoane disponibile la program de lucru in ture;
  • Insusiri de personalitate: seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare si autocontrol;
  • Atentie la detalii;
  • Spirit de initiativa;
  • Bune abilitati de lucru in echipa si invatare;
  • Experienta constituie un avantaj.

Ce vei face?  - Responsabilități -

  • Receptionarea produsele de ambalat;
  • Pregatirea produselor pentru ambalare ;
  • Inspectia vizuala a produselor finale inainte de ambalare;
  • Efectuarea ambalarii ;
  • Evitarea ambalarii produselor neconforme;
  • Ambalarea produselor in cutii;
  • Asezarea corespunzatoare a cutiilor pe palet;
  • Etichetarea cutiilor conform specificatiilor;
  • Respectarea greutatii cutiilor cu produse,a numarului de produse din cutii si a numarului de cutii pe palet;
  • Depozitarea produselor ambalate;
  • Semnalizarea deficientelor / avariilor.

Ce îți oferim?...și chiar mai mult...

  • Posibilitatea unui loc de munca sigur;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Instruire la locul de munca;
  • Oportunitatea unui mediu de lucru profesionist;
  • Dezvoltare profesionala continua.