Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Pentru unitatea noastra de productie, B. Braun Pharmaceuticals, cautam colegi care sa indeplineasca urmatoarele:

Responsabilitati:

  • respectă instructiunile de lucru, care se găsesc în dosarul cu documentaţia aferentă locului de muncă
  • efectuează manevre de decarcare, aranjare a vagoneţilor, navetelor cu flacoane cu soluţie perfuzabilă sterilizate, în spațiul de ambalare, conform unor scheme bine definite
  • aranjează vagoneţii eliberati de flacoane pe linia de alimentare a autoclavului (din dotarea sectorului)
  • preia și transportă paletul cu cutii carton în spațiul marcat
  • alimentează cu cutii carton magazia formatorului de cutii și supraveghează funcționarea acestuia
  • paletează cutiile de produs finit pe un europalet din lemn conform instrucțiunilor de lucru
  • preia cu transpaleta manuală paletul format, îl înfoliază cu aparatul automat pentru înfoliat paleți și supraveghează funcționarea acestuia)
  • efectuează curăţenia în zona de lucru şi a echipamentului din dotarea sectorului conform programului de igienizare și întreținere
  • respectă programul de lucru
  • participă la instruirile organizate în vederea perfecţionării continue şi la cele privind normele de securitate / sanatate în muncă şi situaţii de urgenţă

Profilul candidatului:

  • studii medii
  • experienta anterioara pe un post similar (constituie un avantaj)
  • disponibiliatea de a lucra in schimburi
  • capacitate de a lucra in echipa
  • responsabilitate, atentie la detalii, seriozitate, corectitudine, punctualitate

Oferim:

  • contract pe perioada nedeterminata
  • plata orelor suplimentare cu spor 100%, a orelor de noapte cu spor 50%, a orelor lucrate in week-end cu 50%
  • evaluare dupa 3 luni, cu posibilitatea cresterii salariului de incadrare - in functie de rezultatele obtinute in activitate
  • prima de Paste si Craciun