Ambalator marfa- Depozit in Oradea

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

40 Calea Borșului, Oradea

Candidatul ideal:
- are dexteritate, dinamism (mobilizare/actionare rapida), atentie la detalii;
- manifesta putere de munca, seriozitate, implicare si precizie in onorarea sarcinilor de lucru;
- are flexibilitate si spirit de jobului

Descrierea jobului:
- Ambalarea produselor in cutii, asezarea corespunzatoare a acestora pe palet si etichetarea, conform specificatiilor.

- Conditii de munca la nivel occidental intr-un colectiv tanar si dinamic

 Beneficii:
Oferim stabilitate, acumulare de cunostinte logistice, posibilitati de avansare si sustinem initiativele, precum si:
- pachet salarial motivant
- tichete de masa
- transport asigurat de la/la locul de munca
- asigurare medicala

Pentru informatii suplimentare puteti suna
Adresa : depozitul din Oradea, Calea Borsului, nr. 40

Descrierea companiei:
 Este o companie internationala dinamica unde peste 4700 de angajati lucreaza pentru a oferi cele mai bune servicii clientilor ei.

Cu o flota de camioanetrailere si depozite in suprafata dem ², a devenit unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de servicii logistice din Europa.

In Romania, este prezenta din anul 1992, avand peste 750 de angajati, care lucreaza in locatii ca Oradea, Bucuresti, Curtici, Roman si Ploiesti.

Oradea este sediul principal din Romania al , unde avem depozite, garaj/service auto, statie ITP, birouri, flota, si unde lucreaza peste 500 de angajati. Acum si tu poti deveni unul dintre ei.