Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

475 - 597 €

Cerințe:

• Școala generală/Studii medii/școala profesională absolvite

• 1 an experiența constituie avantaj

• Cunoștințe tehnice – constituie avantaj

• Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe

Responsabilități Ambalatori manuali:

• Ambalarea manuală a produselor zaharoase

• Efectuarea curățeniei la locul de muncă

• Efectuarea transportului materiilor prime

• Declararea corecta, la sfârșitul fiecărui schimb, a producției realizate.

Responsabilități Operatori la prepararea produselor zaharoase:

• Prepararea produselor zaharoase

• Verificarea modului de funcționare a utilajului

• Conducerea procesului pe linie prin producerea sortimentelor planificate

Responsabilități Manipulanți mărfuri:

• Manipularea materiilor prime și a materialelor

• Transferul paleților cu semifabricate

• Răspund de curățenia spațiilor de depozitare și a locurilor de descărcare pe durata schimbului

• Primirea / Predarea documentelor specifice activității de depozitare.

Condiții și beneficii:

• Transport asigurat la locul de muncă din Brasov – HolbavVulcan – Colonia 1 Mai – CodleaGhimbav

• Prime de sărbători și tichete de masă

• Spor de noapte 25%

• Spor ore suplimentare 200%