Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Fort-de-France

Salariu brut pe luna

3000 - 4500 €

JOBURI IN DOMENIUL TELECOM - Pentru un proiect de telecomunicatii desfasurat in MARTINICA (INSULELE CARAIBE)

TEHNICIENI TELECOMUNICATII:

Responsabilitati:

Preluarea, instalarea, integrarea si mentenanta echipamentelor de telecomunicatii;

Instalarea echipamentelor de transmisiuni si a a ltor echipamente specifice cu respectarea proiectelor tehnice si a instructiunilor de montaj;

Verificarea parametrilor de functionare pentru a putea preveni aparitia defectiunilor;

Deplasarea la interventiile cerute de client;

ALPINISTI UTILITARI

Instalare si inlocuire echipamente pentru telefonia mobila;

Mentenanta in telecom;

Lucrul pe piloni metalici, pe structuri metalice, la relee de telefonie mobila;

Cerinte:

Experienta in telecomunicatii- CERINTA OBLIGATORIE;

Avantaj experienta in alpinism utilitar: cunoasterea regulilor de alpinism, folosirea ham-ului si a corzii;

Avantaj- Autorizatie alpinism utilitar;

Disponibilitate pentru deplasari;

Cunostinte de operare MS Office: Word, Excel, Outlook;

Permis de conducere- avantaj;

Abilitati necesare:

Abilitatea de a lucra atat independent cat si in echipa;

Capacitatea de a lucra sub stres si presiune;

Dorinta de a invata noi tehnologii;

Orientarea spre performanta;

Oferim:

Curs de calificare -Alpinist utilitar;

Pachet salarial incepand cu 3000 EURO in functie de experienta si abilitati;

Oportunitati de dezvoltare profesionala;