Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu; Craiova; Titu; București; Comuna Jucu

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Găești, Buftea, Cisnădie, Gherla

Responsabilitati:

  • Participa la pregatirea in conditii optime de igiena si calitate a materiei prime, legume, fructe necesare pregatirii produsului finit:
    - curatare, spalare, taiere, portionare a materiei prime si auxiliare necesare produsului finit.
    - curatarea si spalarea legumelor pentru salate in cele mai bune conditii de igiena-calitate.
  • Participa la curatenia generala locul de munca.
  • Participa la activitatile cerute de seful ierarhic (bucatar, bucatar-sef, supervizor)

Cerinte:

  • Experienta in domeniu.
  • Cunostinte fundamentale de igiena in alimentatia publica.
  • Abilitati de comunicare si colaborare.
  • Persoana dinamica

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Mediu de lucru tanar si dinamic.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
  • Pachet salarial in care este asigurata masa.
  • Transportul inclus pentru persoanele din afara localitatii.
  • Tichete de masa.