Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia

Se recruteaza si din

Alba Iulia

Responsabilitati:
-Intermedierea relatiei dintre vanzator si cumparator sau intre proprietar si chirias;
-Crearea unei baze de date de vanzatori;
-Identificarea persoanelor care doresc sa faca achizitii;
-Promovarea ofertelor pentru cumpărători;
-Prospectarea pieţei imobiliare;
-Intermedierea tranzacţiilor imobiliare
-Identificarea şi implementarea celor mai bune soluţii pentru clienţi
-Organizarea şi urmărirea întregului proces de tranzacţionare
-Administrarea bazei de date cu proprietăţi;
-Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispoziţie;
-Raportarea activităţii;

Beneficii:
Beneficii agent:
- Comision
- Sustinere juridica in intampinarea oricarei probleme in procesul de tranzactionare imobiliara
- Suport continuu
- Cursuri perfectionare (daca este cazul)
- Contracte tipizate
- Baza de date prin softuri imobiliare;

Cerințe:
-bune si solide abilitati de vanzator;
- ONESTITATE TRANZACTIONALA
- absolvent de studii superioare
- spirit de initiativa
- spirit antreprenorial
- spirit de echipa
- capacitate superioara de relationare
- prezenta agreabila
- educat/a
- posesor al carnetului de conducere, categoria B, este un avantaj
- capacitate deplina de exercitiu
- domiciliu stabil - OBLIGATORIU - in Alba Iulia
- buna cunoastere a orașului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachetul salarial se va discuta in cadrul interviului.