Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Candidatul ideal

Esti dinamic, organizat, responsabil, atent la detalii si ai experienta in vanzari? Vino in echipa noastra ca agent de vanzari!

Beneficii:
- Salariu fix + comision din vanzari
- Bonusuri
- Masina, telefon

Responsabilitati:
- mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliul existent si vizitarea periodica a acestora
- dezvoltarea unui portofoliu nou de clienti
- promovarea produselor companiei
- buna cunoastere a produselor/serviciilor companiei si promovarea lor corecta (cunoasterea tipurilor de lentile, a listei de preturi si a caracteristicilor generale si specifice ale acestora)
- buna organizare, planificare si gestionare a comenzilor
- cunoasterea pietei si a concurentei.

Job-ul se adreseaza celor disponibili sa se deplaseze in Iasi si in judetele invecinate.

Descrierea companiei

Optic Total Lens SRL este o firmă specializată în importul, distributia și fabricarea lentilelor pentru ochelari de vedere, din sticlă și din plastic, monofocale, bifocale, progresive si fotocromatice.