Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Vrei un job interactiv în vânzări?

Echipa Connect Mobile caută Agenţi vânzări pentru echipa door-to-door ENEL

Profilul candidatului ideal:

- Experienţa în vânzări reprezintă un avantaj.

- Foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare.

- Excelente abilităţi de negociere.

- Persoană energică şi proactivă.

- Studii medii/superioare.

- Deţinerea permisului de conducere categoria B reprezintă un avantaj.

Responsabilităţi:

- Promovezi serviciile şi produsele Enel

- Identifică potenţialii clienţi prin vânzare door-to-door (D2D)

- Promovezi serviciile la domiciliul potenţialilor clienţi;

- Identifici şi atragi noi clienţi prin vânzare door-to-door (D2D) de servicii la domiciliul acestora;

- Identifici noi oportunităţi de vânzare;

- Realizezi în mod eficient programul zilnic de vanzări;

- Raportezi corect, complet şi la timp activităţile desfăsurate în teren;

Beneficii:

-Carte de munca pe 8 ore

-Salariu fix şi comision din vânzări

-Training permanent în cadrul companiei

- Primeşti suport logistic pentru exersarea comportamentelor de vânzare;

- Poţi promova foarte repede, chiar şi după numai 3 luni;

 -Mediu de lucru flexibil într-o echipa tânără

 -Telefon şi maşină de serviciu