Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

200 - 350 €

Se caută vânători de recompense PART-TIME!

CANDIDATUL IDEAL: Tânăr motivat, minim cu studii medii, stabilit în București, dornic de a-și înscrie pe răboj cât mai multe victorii în lupta aprigă cu potențialii clienți și de a-și asigura o recompensă cât mai mare. Know-how în e-commerce constituie un mare avantaj. Limbile străine vorbite sunt relevante, dar nu obligatorii.

Vom acorda prioritate absolută studenților!

 DESCRIEREA JOBULUI: Poți vâna online, la telefon, sau din spatele unei cafele aburinde. Vânătorii aleși vor ținti spre spații de retail, baruri, restaurante, etc., căutând și vânând parteneri serioși pentru aplicația noastră.

BENEFICII:

  • libertate totală de mișcare: nu ne interesează orarul tău. Doar rezultatele!
  • Integrare rapidă într-un colectiv tânăr și energic
  • Salariu și diurnă demne pentru un vânător iscusit
  • Posibilitate reală de creștere în grad, în funcție de trofeele obținute
  • Multe alte chestii secrete pe care doar vânătorii adevărați le știu...

DESCRIEREA COMPANIEI: suntem dezvoltatori de soft, antreprenori și vânători, pionieri cutezători, cu peste 15 ani experiență în domeniu, dar cu idei noi, trăznite, diferite și.... vandabile.