Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Se recruteaza si din

Oradea

Descrierea companiei

Farmavet este de peste 60 de ani cea mai cunoscuta firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar. Sediul central este in Bucuresti si tine in permanenta legatura cu reteaua nationala de distributie ce cuprinde depozite zonale si locale si o retea proprie de farmacii veterinare.

Mai multe detalii despre noi poti gasi accesand site-ul companiei.

Echipa de vanzari Farmavet este in cautarea unui nou coleg, Agent de Vanzari pe zona Bihor.

Daca iti doresti o cariera in domeniul vanzarilor de produse cu specific zooveterinar, hai alaturi de noi!

Ne dorim ca noul coleg sa fie responsabil, optimist, energic, sa vada in client un partener de incredere pe termen lung.

Sarcini si responsabilitati:

  • Promoveaza portofoliul de produse catre clientii din zona alocata (judetul Bihor) - farmacii, cabinete veterinare;
  • Gestioneaza comenzile si se asigura de transmiterea corecta a datelor catre depozit;
  • Contribuie la marirea portofoliului prin identificarea de noi clienti pe piata;
  • Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii din zona arondata;
  • Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale ale concurentei.

Cerinte:

  • Studii in domeniul medicinei veterinare;
  • Experienta in industria farmaceutica intre 2-5 ani;
  • Experienta in domeniul vanzarilor din sectorul farmaceutic - de preferat;
  • Permis categoria B, de minim 2 ani;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Perseverenta, orientare spre obiective;
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel).

Beneficii:

  • Bonus din vanzari

NOTA : Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre si pentru transmiterea candidaturii dvs. Va asiguram ca toate CV-urile sunt analizate si salvate in baza de date a societatii. Cu toate acestea, va informam ca vor fi contactati numai candidatii selectati pentru interviu.