Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

- Cunostinte de operare a programelor office (word. excel etc.)

- Sa aiba cunostinte de marketing, in vederea promovarii produselor

- Sa aiba spirit de analiza si sinteza, spirit organizatoric, initiativa, disciplina, perseverenta, obiectivitate, capacitate decizionala. Serios si implicat.

- Abilitati foarte bune de comunicare.

- Foarte bine organizat.

- Dornic de afirmare.

- Dispus sa se angajeze intr-o colaborare de lunga durata

Descrierea jobului:

- Contactarea si consilierea clientilor (persoane juridice) din portofoliul firmei (Clienti din toata tara precum si din strainatate)
- Comercializarea produselor firmei in regim en-gross (confectii textile dama / tineret, rochii de seara, etc) catre clienti (telefonic, email).
- Negocierea conditiilor comerciale cu clientii;
- Participarea la cursuri si traininguri;
- Pregatire produselor pentru livrare catre curier
- Prezinta clientilor produsele informandu-i periodic in ceea ce priveste noile modele indiferent de sezon.

Descrierea companiei:

Firma noastra comercializeaza de peste 13 ani articole confectii dama in toata tara si in strainatate.

Salariu motivant, peste medie + comision la fiecare produs vandut

Mediu de lucru deosebit.