Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Splaiul Unirii, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

650 €

Responsabilități:

Administrează şi dezvoltă portofoliul de clienţi din zona alocată;
Prospectează în permanenţă piaţa în vederea identificării de noi clienţi şi a creşterii cotei de piaţă a produselor în zona în care activează;
Prezintă, promovează şi vinde produsele în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
Urmăreşte si propune solutii pentru realizarea planului de vanzări lunar;
Întocmeşte rapoarte privind situaţia vânzărilor, concurenţa, noile trenduri din piaţă, potenţialii clienţi;
Urmăreşte încasarea sumelor datorate de către clienţi;

Cerinte:

Studii superioare;
Abilități de operare pe calculator;
Posesia permisului de conducere auto categoria B;
Adaptabilitatea in cadrul unei echipe;
Bune abilităţi de comunicare şi negociere;
Uşurinţă în exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi în public;
Corectitudine;
Perseverenţă;
Iniţiativă;
Echilibru emoţional;

Beneficii:

salariu fix + comision atractiv din vanzari;
masina si telefon de serviciu;

Descriere companie:

Alexglobalcom SRL este importattor si distribuitor pentru consumabile  si echipamente destinate spalatoriilor auto.