Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Se recruteaza si din

Alba Iulia

AGENT VANZARI FMCG CU AUTOTURISM DE FIRMA
Descrierea postului:
-promovarea si vanzarea produselor din portofoliu (COTY, GSK, BiC)
-realizarea obiectivelor de vanzari prin administrarea foarte buna a zonei alocate;
-prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare;
-mentinerea relatiei cu clientii de pe zona alocata si dezvoltarea de noi clienti.

Cerinte
- abilitati de vanzare, atitudine proactiva
- orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora
- bune abilitati de comunicare si negociere
- dinamism, automotivare, orientare spre rezultate
- persoana organizata, personalitate deschisa
- minim studii medii
- scrisoare de recomandare de la ultimul loc de munca
- permis categoria B minim 2 ani
- experienta in vanzari constituie un avantaj
Domiciliul stabil in municipiul Sibiu sau imprejurimi.

Oferta
- programul de lucru de 5 zile/saptamana
- salariu proportional cu performantele profesionale (fix+comision+premii)
- mediu de lucru dinamic; instruire specifica.
- telefon mobil, tableta, autoturism firma;
- dezvoltarea unei cariere de succes in domeniul vanzarilor

  • Interviu online
  • Ce calitati crezi ca ai pentru acest job?
  • De ce aplici pentru acest job?
  • Poti prezenta o recomandare de la un loc de munca anterior?
  • Ce experienta ai in vanzari?