Acest job nu mai este activ.

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- asigura contactarea de noi clienti si urmareste identificarea de noi oportunitati de vanzare;
- asigura prospectarea si urmarirea tendintelor pietei
- este responsabil pentru indeplinirea target-ului de vanzari alocat;
- asigura mentinerea contactului cu clientii din portofoliul existent;
- identificarea nevoilor clientilor;
- promovarea si vanzarea produselor companiei;

Cerinte:

- studii medii – constitie avantaj studiile superioare;
- cursuri de specialitate in vanzari constituie avantaj;
- permis de conducere categoriile B;
- minim 2 ani experienta in vanzari, constituie avantaj experienta in vanzarea produselor alimentare;
- aptitudini foarte bune de comunicare;
- disponibilitate la program prelungit ;
- persoana dinamica.

Ce iti oferim:

-          Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;

-          Posibilitati de dezvoltare;

-          Stabilitate

-          Pachet salarial atractiv (salariu fix plus bonusuri);