AGENT VANZARI PIESE AUTO / SERVICE AUTO

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Afumați

Responsabilitati

Dezvoltarea şi implementarea strategiei de vânzări a companiei în vederea creşterii business-ului. Vizitarea clienţilor şi menţinerea în permanenţă a contactului cu aceştia în vederea sprijinirii în dezvoltarea business-urilor proprii. Atingerea target-ului de vânzări stabilit de companie. Prospectarea continuă a pieţei auto Identificarea de noi clienţi, negocierea şi semnarea de contracte cu aceştia Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată. Administrarea bazei de date. Intocmirea rapoartelor zilnice de vânzări.

Cerinte

- aptitudini de comunicare si negociere

- abilitati organizatorice

- capabil sa lucreze in echipa

- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului

- studii medii

- experienta de minim 3 ANI (pe un post similar sau in vanzari) -permis cat. B.

Beneficii Oferite

- telefon/masina de serviciu - salariul se negociaza in functie de experienta - bonus in functie de volumul de vanzari realizat - se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

Descrierea firmei

    service auto vanzari piese auto