Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Responsabilitati principale:

-Vizitarea periodica a clientilor din zona alocata;
-Stabilirea de relatii de buna colaborare cu clientii, identificarea de noi clienti in zona alocata;
-Realizarea indicatorilor lunari de vanzari conform targetului comunicat;
-Monitorizarea stocului produselor companiei si mentinerea nivelului optim al acestora la clientii alocati;
-Mercantizarea permanenta a produselor companiei la raft/ stand;
-Asigurarea amplasarii de POSM-uri conform regulilor companiei;
-Asigurarea respectarii conditiilor de credite in piata conform politicii comerciale;
-Monitorizarea si asigurarea returnarii produselor expirate conform politicii comerciale.

Cerinte:

-Studii medii / studii superioare;
-Experienta de cel putin 2 ani in vanzari;
-Cunostinte legate de activitatea de vanzare, abilitati de negociere;
-Abilitati de comunicare si relationare;
-Abilitati de planificare si organizare;
-Orientare catre client si rezultate;
-Permis conducere categoria B.

Oferta:

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern;
- Salariu motivant, pe masura realizarilor;
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor.