Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

- Cunostinte eMail Marketing, Facebook Ads si Google AdWords – avantaj

- Cunostinte photoshop

- Cunostinte SEO - avantaj

- Seriozitate

- Abilitati de comunicare

- Dorinta de afirmare

 - Spirit de echipa

Descrierea jobului:

- Monitorizare magazin online, urmarire primire, derulare si expediere comenzi prin intermediul unui sistem CRM deja implementat
- Actualizare magazin online – adaugare produse, prelucrare fotografii, actualizare/adaugare descrieri, realizare bannere pt. prezentarea promotiilor actuale, adaugare/modificare preturi
- Monitorizare si derulare campanii online
- Realizare emailuri (html) cu ofertele actuale si trimiterea lor prin email cu ajutorul unei platforme dedicate (Newsman)
- Realizare statistici, rapoarte, analize
- Alte activitati specifice, necesare bunei desfasurari a activitatii companiei.

AVANTAJE:

- Sansa de a avansa intr-o companie cunoscuta pe piata de peste 13 ani de zile in domeniul confectiilor de dama.

- Conditii salariale deosebite: salariu fix + bonusuri in functie de performanta

- Mediu de lucru deosebit