Acest job nu mai este activ.

Agent vanzari lubrifianti

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

2 Strada Chimiei, Bacău

Candidatul ideal

-Experiență minima 2 ani în vânzări de teren (vanzarea produselor auto / industriale prezinta un avantaj);
-Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva;
-Abilitati excelente de comunicare si negociere;
-Spirit de echipă şi orientare către clienti;
-Simț financiar și al afacerii;
-Inițiativă şi orientare către rezultat;
-Cunoştinţe operare PC (MS Office);
-Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- prospectarea si identificarea de noi clienti;
- identificarea persoanelor de decizie si stabilirea de intalniri;
- vanzarea produselor conform target-ului stabilit catre clienti;
- negocierea si incheierea vanzarii cu clientii;
- mentinerea unor relatii profesionale apropiate cu clientii din portofoliul sau;

Beneficii:

-pachet salarial atractiv + bonusuri in functie de performante;
-masina de serviciu;
-telefon de serviciu;

Descrierea companiei

SC Global Serv . este distribuitor autorizat pentru marcile: Divinol, Lubrifin, Mobil , Mol, Shell si Total, comercializand o gama larga de lubrifianti auto si industriali, ce satisfac conditiile de calitate impuse de cele mai severe norme internationale. Faptul ca portofoliul nostru este format din uleiurile si lubrifiantii celor mai importanti producatori la nivel mondial este o garantie a calitatii acestora si a seriozitatii noastre.