Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Candidatul ideal:

  • persoana sociabila, responsabila, perseverenta;
  • atitudine pozitiva si proactiva
  • persoana cu capacitate de organizare, analiza si sinteza
  • abilitati de negociere, comunicare, tact si amabilitate in relatia cu clienti
  • persoana organizata, dinamica si orientata spre rezultate
  • cunostinte operare PC ( Microsoft Office Excel), navigare internet
  • cunoasterea limbii engleze (avantaj)
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare privind achizitiile publice
  • Familiarizat cu Sistemul Electronic de Achizitii Publice (SEAP)
  • Experienta in vanzari

Descrierea Jobului:

  • Implementarea strategiei de vanzari a companiei si propunerea unor noi idei de dezvoltare a business-ului
  • Pregatirea dosarului pentru participarea la licitatii
  • Analiza documentelor de calificare pentru licitatii, intocmirea checklistului aferent fiecarei licitatii, intocmirea documentelor de calificare pentru licitatii/finalizarea in termen a intregii oferte
  • Insusirea si atingerea obiectivelor de vanzari.