Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

AGENT VANZARI – industria metalurgica

Responsabilitati

– Promovarea si vanzarea de produse neferoase (cupru, alama, bronz, aluminiu)
– Intocmirea ofertelor comerciale
– Stabilirea unor bune relatii cu clientii in vederea cresterii nivelului de vanzari
– Intocmirea contractelor de vanzare si derularea acestora
– Urmarirea incasarilor de la clienti, corelarea creantelor cu valoarea comezilor preluate de la acestia
– Dezvoltarea si gestionarea cat mai buna a portofoliului de clienti.

Cerinte

– Studii superioare
– Experienta minim 3 ani pe un post similar
– Limba engleza nivel avansat
– Permis de conducere categoria B
– Cunostinte operare PC (word, excel si soft de gestiune)
– Bune abilitati de comunicare , prezentare si negociere.