Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

In prezent British American Tobacco recruteaza un agent de vanzari pentru o perioada de 6 luni in echipa noastra din Brasov, cu posibilitatea prelungirii contractului.

Obiectivul postului:

  • Realizarea obiectivelor legate de vanzare, distributie si asigurare a produselor din tutun ale companiei  in teritoriul repartizat;
  • Gestionarea produselor si bunurilor companiei, incasarea si predarea banilor si documentelor de plata de la clienti.

Responsabilitatile si sarcinile postului:

  • Sa atinga obiectivele de vanzare, distributie si merchandising in teritoriul repartizat;
  • Sa negocieze comenzile  pentru a asigura un stoc optim de produse BAT in fiecare magazin vizitat din teritoriul assgnat;
  • Sa asigure vizibilitatea produselor si sa le aranjeze in raft conform standardelor BAT;
  • Sa stabileasca relatii bune cu clientii;
  • Sa foloseasca resursele si echipamentele companiei eficient si in siguranta;
  • Sa mentina si sa actualizeze in sistem informatiile aferente teritoriului de care raspunde.

Cerinte esentiale:

  • Abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
  • Cunostinte PC;
  • Spirit de organizare;
  • Spirit de echipa;
  • Orientarea spre consumator;
  • Fara antecedente penale;
  • Permis de conducere categoría B cu vechime minim 1 an;
  • Domiciliul in zona Brasov.

  • Oferta (bonusuri, beneficii)
  • Salariu fix;
  • Bonus;
  • Tichete de masa;
  • Telefon mobil;
  • Masina de companie.

    Doar candidatii care vor indeplini criteriile de selectie vor fi contactati.