Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

200 - 350 €

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
Persoana sociabila, responsabila si cu initiativa
Bune abilitati de comunicare
Cunostinte utilizare PC
Disponibilitate la program de lucru si in weekend-uri
Experienta in vanzari retail poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Relatia directa cu clientii magazinului inmedio
Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor oferite de magazinul inmedio
Consilierea clientilor cu sfaturi si recomandari
Atitudine activa in vanzari si promptitudine in servire
Respectarea si mentinerea standardelor si procedurilor de lucru
Gestionarea stocului de marfa
Intocmirea documentelor si rapoartelor specifice

BENEFICII:
Angajare cu norma intreaga pe perioada nedeterminata
Instruire intr-un sistem Travel Retail Store modern
Beneficii salariale corecte si motivante

Bonus un Abonament Gold*

(*detalii in urma interviului)