Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Brașov; Iași; Constanța; Ploiești; ...mai multe

CAUTI UN JOB IN DOMENIUL VANZARILOR IN STRAINATATE?

Oferim locuri de munca in ELVETIA!

Speram ca esti persoana pe care o cautam, dornica de castiguri substantiale!

Descrierea jobului:

Domeniul principal este promovarea si vanzarea directa a produselor catre consumator in mall-uri si magazine stradale.

Promovarea produselor in conformitate cu standardele companiei.

Candidatul ideal:

Daca ai intre 24 si 41 ani, ai o viata activa si putere de convingere, acesta este jobul care ti se potriveste!

Aplica pentru un astfel de post si du-ti cariera in vanzari la nivel international.

Cautam fete si baieti, cu sau fara experienta in vanzari, persoane deschise, sociabile, cu un aspect fizic placut si ingrijit, cu atitudine pozitiva si excelente abilitati de comunicare si relationare, dinamice, vesele, perseverente.

Limba engleza la nivel conversational este obligatorie, cunoasterea altor limbi straine, in special a limbii germane, reprezinta un avantaj.

Experienta in vanzarea produselor cosmetice constituie avantaj.

Beneficii:

Garantia corectitudinii contractuale.

Venituri stabile si progresive, in functie de performantele tale.

Posibilitatea de a evolua si de a creste impreuna cu noi.

Salariu de baza sau comisioane si bonusuri din vanzari.

Program de lucru part time si full time.

Posibilitatea de promovare profesionala si dezvoltare a carierei.