Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Agent vanzari filiala Teleorman

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
365 - 600 €
Posturi disponibile
1

CAUTAM COLEGI :
- sociabili, activi, ambitiosi;
- loiali, organizati;
- care sa isi doreasca un job stabil;
- orientati catre clienti si nevoile acestora;
- care isi doresc sa aiba performante.

-dornici de a invata

Care sa aiba:
- permis de conducere categoria B;
- experienta anterioara (in vanzari) constituie un avantaj, dar NU este obligatorie.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Noi va oferim:
- Programe de training si coaching
- Sistem de comisioane si bonusuri motivante;
- Masina de serviciu;
- Bonuri de masa;
- Posibilitati de promovare;

Si veti raspunde de:
- Preluarea comenzilor si incasarea sumelor aferente;
- Mentinerea si administrarea corecta a relatiei cu clientii existenti;
- Dezvoltarea portofoliului prin cautarea permanenta de noi clienti;
- Prezentarea si promovarea produselor;
- Respectarea si transmiterea corect catre clienti a politicii companiei.

Daca te regasesti in cele enumerate mai sus spune "DA" si vino alaturi de noua echipa  de vanzari din Teleorman !

Viitoarea echipa de vanzari  din Teleorman are ca tinta sa devina in scurt timp  ,una din cele mai performante echipe cu rezultate extraordinare  si sa se alature celorlalte  cinci echipe de vanzari Nitela din Dolj,Olt,Mehedinti,Valcea,Giurgiu .

Iti plac  provocarile? Iata  sloganul nostru ... „Nu limitam provocarile, provocam limitele!"

Succes!

  • Interviu online
  • Cunoasteti un mecanism de prezentare al unui produs si care este acela? Exemplificati pentru berea Ciuc sticla .
  • Cum inlaturati o obiectie?