Agent Vânzări energie electrică si gaz

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Baia Mare

Se recruteaza si din

Turda, Vișeu de Sus, Dej, Seini, Sighetu Marmației, Gherla, Borșa

Candidatul ideal

• persoană activă cu dorință de autodepășire;

• abilitate de a comunica si asculta activ;

• inițiativă și proactivitate;

• abilități de comunicare și de negociere;

Descrierea jobului

• contactarea potențialilor clienti (persoane fizice) ai Companiei si promovarea serviciilor Grupului Enel;

• promovarea si vânzarea de energie electrică, gaz și servicii adăugate către clienții persoane fizice;

• încheierea contractelor de furnizare a energiei electrice si a gazului cu clientii;

• îndeplinirea obiectivelor lunare în funcție de indicatorii de performanță;

• oportunități de dezvoltare profesională și personală prin participarea la programe de training;

• oportunitatea de avansare in cadrul companiei pe criterii de performanță;

Descrierea companiei

NAVITAS LIMITED - Partener ENEL, este in cautarea unei persoane care sa se alăture echipei dedicate, in calitate de agent vânzare energie electrică si gaz, pentru județele MARAMURES si CLUJ.

Prezentă pe piața din România încă din 2005, Enel este o companie energetică multinațională, jucând un rol important pe piața de electricitate și gaze naturale din lume. Grupul Enel activează în peste 30 de țări de pe patru continente și deține cea mai mare bază de clienți comparativ cu societățile europene din acest sector.

Enel oferă servicii în România unui număr de 2,7 milioane de clienți, acoperind aproape o treime din piața locală de distribuție. Enel continuă dezvoltarea unui program de investiții pentru îmbunătățirea calității serviciilor, modernizarea rețelei și implementarea pe plan local a standardelor de mediu ale grupului Enel.