AGENT VANZARI CORPORATE SI PUBLICITATE ONLINE

agent vanzari - publicitate

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

32 Strada Pictor Ion Negulici, București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitatile postului:

  1. Crearea bazei de date cu potentialii clienti, contactarea acestora, prezentarea ofertei si negocierea contractelor.
  2. Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii, administrarea eficienta a portofoliului de clienti si solutionarea eficienta a solicitarilor clientilor.
  3. Mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora.
  4. Raportarea activitatii zilnice.
  5. Realizarea targeturilor lunare primite.
  6. Promovarea si vanzarea de proiecte speciale clientilor corporate alocati sau clientilor potentiali.

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

  1. Bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere.
  2. Experienta in customer service.
  3. Serios, entuziast, motivat, perseverent, optimist, disciplinat.
  4. Disponibilitate pentru program prelungit.
  5. Constituie un avantaj experienta in vanzari publicitate online.
  6. Cunoasterea unei limbi straine (preferabil limba engleza, constituie avantaj).