Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Constanța; Tulcea; București

Vrem sa ne marim colectivul,daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si profesionista asteptam CV-ul tau.

Candidatul ideal pentru postul de agent vanzari:

Experientă în domeniu;

Capacitate de comunicare şi relaţionare cu clienţii;

Abilitati de prezentare, argumentare si vanzare;

Atenţie distributivă;

Studii medii sau superioare (reprezinta un avantaj);

Permis conducere categoria B (obligatoriu);

Descrierea jobului:

- Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi şi servicii;
- Prezentarea serviciilor, promovarea în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
- Urmărirea realizării planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;
- Participarea la negocieri, întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizării acestora.
- Stabileşte şi participa la întâlnirile cu clienţii.

-Salariu + bonuri de masa + bonusuri progresive atractive
-Telefon

Zonele pentru care avem nevoie de agent vanzari sunt: Tulcea,Bucuresti,Brasov

Candidatul ideal pentru operator facturare:

Foarte bune cunostinte de operare Pc(word,excel,etc);

Cunostinte contabilitate primara;

Cunoasterea programului de gestiune Saga constituie avantaj;

Excelente aptitudini de comunicare, relationare interumana si prezentare;

Flexibilitate, rezistenta, initiativa si punctualitate;

Experienta in domeniu;

-preluare si operare(facturare) comenzi primite de la agenti cat si de la clienti;
-operare documente de la furnizori ;
-intocmire, emitere si inregistrare facturi fiscale, avize de expeditie si note de intrare si receptie;
-intocmeste diverse situatii si oferte in excel, in functie de solicitarile primite;

Zona pentru care avem nevoie de operator facturare este : Constanta

Descrierea companiei:

Principala activitate realizata de . EXPERT CHIM CONSUM  este distributia in regim en-gross  si en- detail a produselor igienico-sanitare si de curatenie profesionale si industriale, produse de unica folosinta ,fast-food,  precum si echipamente si accesorii de uz hotelier si nu numai.

Asteptam CV-uri pe   sau    cu mentiunea : Oras+post