Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cel mai mare producator de cosmetice si parfumerie din R. Moldova angajeaza agent vanzari pentru Bucuresti (f/b).
Candidatul ideal:
-capacitate de organizare si analiza;
-experienta relevanta in vanzari PRODUSE COSMETICE
-cunostinte de baza in negociere;
-abilitati de comunicare foarte bune;
-persoana activa, energica, cu viteza de reactie;
-orientat catre client;
-permis de conducere cat. B;
Responsabilitati:
-identificarea, mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile; comerciale ale companiei;
-urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
-contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
-asigura recuperarea debitelor aferente clientilor din portofoliu;
raportari catre superiorul direct;
Benefici:
-Pachet salarial motivant (partea fixa +comison la vanzari).
-Masina de serviciu
-Telefon