Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

SPECIALIST BICICLETE
CERINTE:
-EXPERIENTA IN DOMENIU PIESELOR DE BICICLETA CONSTITUIE UN AVANTAJ
- experienta in domeniul vanzarii de biciclete si articole sportive ; - minim studii medii; - limbaj profesional; - experienta in vanzari; - seriozitate, punctualitate, excelente abilitati de comunicare; - initiativa si perseverenta; - permis categoria B;
- constituie avantaj experienta acumulata la o companie din domeniu;;
- dispus la deplasari in tara.

RESPONSABILITATI:
- promoveaza si vinde produsele companiei;
- contacteaza clientii directi din portofoliu sau potentialii clienti directi in vederea prezentarii produselor si incheierii de contracte cu acestia;
- dezvolta baza de clienti prin prospectarea continua a pietei, mentine in ordine si actualizeaza baza de clienti din portofoliu;
- monitorizeaza activitatea concurentei si propune actiuni in conformitate cu aceste analize;
- ofera servicii post vanzare: mentinerea unor relatii de parteneriat cu fiecare client din portofoliul propriu;
- contacteaza telefonica clientii in vederea recuperarii debitelor restante.

Beneficii:
+ masina + telefon;
+ salariu fix motivant;
+ comision pe baza de vanzari;

DESCRIEREA COMPANIEI: Grupul de firme Carpat Sport a luat fiinta in anul, activand pe piata de biciclete, piese de biciclete, scutere, atv-uri si articole fitness. Activitatea grupului a inceput odata cu preluare facilitatilor de productie a retelei de distributie ale unei firme cunoscute in domeniu, care activa in Romania pe aceasta piata inca din anul 1997