Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, maghiară

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti;
- participarea activa la implementarea strategiei de vanzari;
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- monitorizarea activitatii competitorilor;
- ofertarea, negocierea si urmarirea derularii contractelor;
- redactarea zilnica a rapoartelor privind activitatea desfasurata;
- oferirea unor servicii de calitate clientilor RTC;
- monitorizarea incasarii sumelor datorate de catre clienti;

Cerinte / Competente

- Experienta relevanta in domeniu (vanzarea de papetarie constituie un avantaj);
- Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva;
- Abilitati excelente de comunicare, de lucru in echipa
- Disponibilitate de a calatori (deplasare in judetul Bihor pentru vizitarea clientilor si prospectare);
- Studii superioare sau medii
- Posesor permis auto categoria B;
- Cunostinte MS Office.
- Cunoasterea limbii maghiare poate reprezenta un avantaj

Oferta

- Pachet salarial atractiv, in concordanta cu performantele obtinute si realizarea obiectivelor de vanzari; salariul este format dintr-o suma fixa + comision cu valoare nelimitata (calculat ca procent din valoarea vanzarilor).
- Masina de serviciu (care poate fi folosita inclusiv in weekenduri, vacante si timpul liber)
- Combustibil, laptop, telefon, stick internet
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist, alaturi de Liderul pe piata de papetarie din Romania;