Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

22 Strada Pelinului, București

Descriere Post:

- Vanzare b2b, prin identificare de potentiali clienti, ofertare, negociere, incheiere contract si urmarirea derularii acestuia.
- Promovare, catre reteaua de distributie si canalele specifice.
- Extinderea retelei de distributie pentru produsele aflate in portofoliu.

Responsabilitati:

- Ofera suport clientilor, prin informatii despre produse, preturi, stocuri etc.
- Consiliere, in scopul achizitionarii produselor promovate.
- Mentine relatia cu clientii actuali;
- Extinde reteaua de distributie si cauta noi canale de promovare a produselor.
- Intocmeste contracte, urmareste livrarile si incasarile produselor.
- Raporteaza saptamanal si lunar activitatea de vanzare/promovare.

Cerinte:

-  Experienta de minim 6 luni in vanzari, contact direct cu clientii, vanzari catre persoane juridice, sau vanzari catre santiere de   constructii, chiar si telematketing/telesales.                                                                                                                                                      - Operare PC si utilizare a pachetului Office.
- Studii medii sau superioare tehnice sau economice.
- Lucru independent/in echipa.
- Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii.
- Cu abilitati de vanzari si pasionat de munca ta.
- Implicat si autodidact;
-Avantaj: experienta anterioara in domenii conexe: AV/IT/Security

Oferta

-Salariu pe masura performantei + bonusuri performanta + comision vanzari.

-Asigurare medicala;

-Autoturism + laptop+Telefon.

- Un mediu de lucru stabil, orientat pe cunoastere si perfectionare

Jobul este ceea ce iti doresti?
Atunci, vream sa te cunoastem! Avem nevoie de tine in echipa. Aplica acum!