Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Descrierea postului:

- Administreaza portofoliul actual de clienti al zonei arondate;
- Prospecteaza piata, identifica clienti potentiali si atrage clienti noi;
- Urmareste atingerea obiectivelor de vanzare;
- Coordoneaza echipa din subordine, ii ofera suport si  o motiveaza;
- Realizeaza rapoarte de activitate;

Cerinte:

- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani;

- Cunostinte de operare PC;

- Cunostinte medii de limba engleza;

- Permis de conducere categoria B

 - Abilitati antreprenoriale;

- Bune abilitati de comunicare si negociere.

Oferta:

- Pachet salarial atractiv, care include: bonusuri de performanta, tichete de masa, telefon mobil, laptop, masina;

- Mediu de lucru placut si posibilitati de dezvoltare profesionala.

  • Interviu online
  • Cum v-ati descrie ca om de vanzari?
  • Care este nivelul dv de venituri asteptat pe un acest post?