Adresa/ adresele jobului

Iași; București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Cerinte:
Experienta pe un post de vanzari in domeniul medical, cosmeticelor profesionale si/sau aparatura de infrumusetare - minim un an - cerinta obligatorie;
Permis de conducere categoria B – cerinta obligatorie;
Disponibilitate de muncă pe teren si program de lucru flexibil
Disponibilitate pentru program prelungit;
Cunostinte de tehnici de vânzări, de negociere, operare pc;
Abilitati de comunicare excelente, persoana sociabila, ambitioasa, deschisa la nou,cu putere de convingere, motivat de performanta;
Seriozitate, responsabilitate, corectitudine;
Minim studii medii/postliceale;

Responsabilităţi:
Prospectarea zonei repartizate si dezvoltarea bazei de clienţi;
Identificarea unor măsuri de creştere a volumului de vânzări şi de fidelizare a clienţilor;
Încheierea de contracte de vânzare-cumpărare cu clienţii din zona de activitate;
Menţinerea legăturii permanente cu clienţii din zona alocata;
Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri;
Preluarea şi transmiterea comenzilor de la clienţi;
Prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiori;
Realizarea lunară a obiectivelor primate si depasirea acestora;
Alte repsonsabilitati delegate de superiorul ierarhic

Beneficii:
- pachet salarial atractiv, format dintr-o parte fixa si bonusuri in functie de vanzarile efectuate;
- masina, telefon si tableta;
- desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, orientate catre performanta profesionala si posibilitatea de dezvoltare a unei cariere in domeniu;
- training specializat in domeniu