Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

47 Aleea Țibleș, București

Se recruteaza si din

Craiova, Bacău, Lugoj, Alba Iulia, Roman, Deva, Pașcani, Sebeș, Bistrița, Turda, Zalău, Filiași, Iernut, Caracal, Dej, Aiud, Luduș, Beclean, Orăștie, Târgu Frumos

Infiintati in anul 2002, suntem importatori si distribuitori de accesorii GSM sub brandul propriu Mobiletuning.

Cautam agenti vanzari in Bucuresti si in toata tara.

Responsabilitati:

  • crearea, mentinerea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti extins .
  • furnizarea de informatii despre produsele disponibile sau despre ofertele promotionale;
  • acordarea de servicii de consultanta clientilor in vederea achizitionarii produselor companiei;
  • promovarea produselor din oferta, in concordanta cu nevoile clientului;
  • mentinerea legaturii cu clientii pentru obtinerea unui feedback permanent;
  • fidelizarea clientilor

Cerinte:

  • persoana  entuziasta, cu abilitati  de vanzator
  • studii medii sau superioare (absolvent sau in curs);
  • carnet sofer categoria B;
  • cunostinte IT, reprezinta un avantaj-cunostinte operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, Thunderbird, Internet)
  • seriozitate,mult bun simt, meticulozitate, punctualitate,responsabilitate.

Oferim:

  • salariu+bonus+masina+telefon+laptop

  • Interviu online
  • Cum ar trebui sa fie seful Dvs.?
  • Mentionati, daca este cazul, cateva din rezultatele remarcabile pe care le-ati avut.
  • Descrieti-va in cateva cuvinte , va rog!
  • Ce castiguri lunare nete ati dori?
  • Unde va vedeti peste 5 ani?