Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Infiintati in anul, suntem importatori si distribuitori de accesorii GSM sub brandul propriu Mobiletuning.

Cautam agenti vanzari in Bucuresti si in toata tara.

Responsabilitati:

  • crearea, mentinerea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti extins .
  • furnizarea de informatii despre produsele disponibile sau despre ofertele promotionale;
  • acordarea de servicii de consultanta clientilor in vederea achizitionarii produselor companiei;
  • promovarea produselor din oferta, in concordanta cu nevoile clientului;
  • mentinerea legaturii cu clientii pentru obtinerea unui feedback permanent;
  • fidelizarea clientilor

Cerinte:

  • persoana  entuziasta, cu abilitati  de vanzator
  • studii medii sau superioare (absolvent sau in curs);
  • carnet sofer categoria B;
  • cunostinte IT, reprezinta un avantaj-cunostinte operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, Thunderbird, Internet)
  • seriozitate,mult bun simt, meticulozitate, punctualitate,responsabilitate.

Oferim:

  • salariu+bonus+masina+telefon+laptop

  • Interviu online
  • Cum ar trebui sa fie seful Dvs.?
  • Mentionati, daca este cazul, cateva din rezultatele remarcabile pe care le-ati avut.
  • Descrieti-va in cateva cuvinte , va rog!
  • Ce castiguri lunare nete ati dori?
  • Unde va vedeti peste 5 ani?