Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bragadiru; București

Candidatul ideal

  • Bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
  • Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
  • Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă;
  • Orientarea spre client, dar si spre consumator;
  • Foarte buna orientare spre rezultate;
  • Spirit de organizare si capacitatea de automotivare;
  • Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamica;
  • Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
  • Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime;
  • Reprezinta avantaj experienta profesionala in domeniu;

Descrierea jobului / Obiectivul postului :
Agentul de Vanzari actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii companiei cu produsele Mazio Caffe prin realizarea in aria repartizată a volumelor de vanzări şi a obiectivelor de acoperire clienţi, distribuţie produse.

Procesul de vanzare se realizeaza cu livrarea marfii pe loc.

Responsabilitati principale :

  • Construieşte şi menţine baza de clienţi in secţiunea pe care o administrează;
  • Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de companie, in conformitate cu planul rutei;
  • Vinde produsele conform obiectivelor de volum /an/lună/zi;
  • Construieste si mentine imaginea si modul in care sunt prezenate produsele;
  • Asigura prezentarea produselor conform standardelor transmise de Producator si promotiilor in vigoare;
  • Asigura livrarea prompta a produselor catre clienti si este responsabil de integritatea stocului de marfa din autoturism;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Bonus lunar, în funcție de realizări;
Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în vânzări, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

Va rugam, trimiteti CV-ul insotit de foto( recenta )