Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

italiană, germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

Se recruteaza si din

Arad

CANDIDATUL IDEAL

- prezenta agreabila, persoana adaptatabila la schimbari
- atitudine proactiva si integritate profesionala
- experienta in vanzari minim un an (este un plus)
- cunostiinte de limba italiana (este un plus)
- dinamism,flexibilitate,perseverenta,capacitate de automotivare si buna organizare
- abilitati bune de vanzare ,comunicare si negociere
- atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
- permis cat B
- studii superioare
- cunostinte medii de operare PC: excel, word, outlook

DESCRIEREA JOBULUI

- promoveaza imaginea si produsele din portofoliul Nielsen Communication SRL in relatiile cu clientii
- contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti
- urmareste atingerea obiectivelor de vanzari stabilite
- planifica si realizeaza calendarul cu intalnirile pe care urmeaza sa le realizeze
- stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii actuali si potentiali

  • Interviu online
  • Cautati un loc de munca in Arad? Sunteti disponibil pentru deplasari? Vorbiti limba Engleza, Italiana sau Germana? Daca raspunsul dv-stra este: da, asteptam cv-urile