Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Se recruteaza si din

Timișoara

M&Co recrutează pentru o companie internationala Agent vanzari in domeniul Florărie .

Cerinte

- Experiență în vânzări si excelență în vânzări.
- Abilitati de comunicare si prezentare.

- Abilitati de de organizare, planificare.
- Abilitatile de persuasiune si perseverenta
- Spirit de echipă, simtul răspunderii.

- Orientare către client.

- Orientare spre success.
- PERMIS DE CONDUCERE CAT “B”

Jobul implică deplasări frecvente in tara.

Responsabilitati

- Prospectarea pietei.
- Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti, introducerea lor in sistem.
- Vizitarea zilnica a magazinelor in judetele subordonate (implica deplasarea in florarii din tara)
- Realizarea targhetului de vanzari.
- Raportarea zilnica a activitatii catre superiorul direct.

Beneficii

Se ofera un pachet salarial bazat pe un salariu fix  plus comision din vanzari , masina, tableta.
In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei noastre, aplica acum!