Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL

Experienta in vanzari/distributie (materiale de constructii/sanitare reprezinta un avantaj);

Operare PC, pachet Office;

Punctual, organizat, spirit de initiativa;

Spirit de observatie si capacitate de sinteza;

Bune abilitati de comunicare si relationare;

Portofoliu activ de clienti;

Permis de conducere categoria B (fara incidente);

Disponibilitate pentru deplasari;

Studii medii sau superioare;

DESCRIEREA JOBULUI

RESPONSABILITATI:

Vizitarea periodica a clientilor din zona alocata si identificarea unor noi potentiali clienti;

Promoveaza produsele Romtatay si ofera cele mai bune solutii in vederea comercializarii acestora;
Realizarea indicatorilor lunari de vanzare conform targetului comunicat;
Mercantizarea permanenta a produselor companiei la raft/ stand;
Asigurarea respectarii conditiilor de creditare in piata conform politicii comerciale;
Implementeaza planul de promotii si gestioneaza eficient materialele aferente;
Stabileste necesarul de stoc pentru fiecare client in parte in vederea reducerii/eliminarii situatiilor de OOS;

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv (pe masura realizarilor) + bonuri de masa;

Programe periodice de perfectionare in domeniul vanzarilor;

Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;

Desfasurarea activitatii intr-o echipa experimentata si dinamica;