Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași; Craiova; București

Descrierea postului (extrase):

- identifica nevoile si ofera consultanta de vanzare clientilor;
- prospecteaza piata si stabileste contacte cu potentiali clienti;
- proceseaza si administreaza documentele necesare vanzarii;
- focus pe cunoasterea aprofundata si permanenta a pietei ;
- intocmeste rapoartele solicitate;
- indeplinirea altor activitati conexe vanzarilor in functie de solicitari;

Cerintele postului (extrase):

- disponibilitate pentru deplasari;
- abilitati de observatie, comunicare, influenta si convingere;
- bun vanzator, creativ, dinamic;
- caracter organizat, disciplinat, loial, integru, sociabil;
- cunostinte calculator ;
- rigurozitate si atentie in indeplinirea sarcinilor;
- dorinta de invatare si perfectionare;
- permis de conducere.

Oferta postului:

- salariu de baza, bonus in functie de realizari, tichete de masa;
- posibilitati de promovare;
- conditii moderne de munca;
- autoturism de serviciu;
- telefon mobil.