Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Compania Nordic Petfood Distribution cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Agent vanzari petfood locat in Bucuresti:

Titularul postului va avea urmatoarele atributii si responsabilitati:
- dezvoltarea activitatii in zona alocata in conformitate cu politica comerciala a companiei;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
- promovarea produselor firmei la client si consilierea clientilor;
- realizarea targetului de vanzari lunar si a targetului de incasari;
- incasarea banilor de la clienti;
- raportari periodice catre superiorul direct;

Cerinte

- experienta in vanzari min. 2 ani;
- experienta in vanzari petfood - constituie avantaj;
- cunoasterea zonei alocate;
- persoana dinamica, cu feeling comercial, focusata pe rezultate;
- persoana responsabila, capabila sa respecte instructiuni verbale si scrise;
- seriozitate, integritate, spirit de initiativa;
- cunostinte operare PC (Word, Excel); - permis de conducere .