Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

 - absolvent de Studii Medii /Superioare
 - cunostinte de operare MS Office ( Word, Excel, PowerPoint);

 - permis de conducere categoria B constituie un avantaj;

Ne dorim ca tu sa ai:

- calitati de negociere, comunicare si persuasiune;

- abilitatea de a-ti imbunatati performantele personale;

- seriozitate, perseverenta, organizare;

- atitudine pozitiva, echilibrata

- experienta in vanzari - constituie un avantaj

Responsabilitati:

- Prospectarea pietii /contactarea clientilor potentiali si mentinerea legaturii cu clientii deja existenti;

- Prezentarea produselor si serviciilor firmei in scopul de a convinge clientii sa achizitioneze produsele si serviciile promovate;

- Detinerea de informatii cu privire la ofertele, detaliile, noutatile tehnice, actiunile de promovare si evolutiile produselor pe care le reprezinta si a pietei nationale / locale ;

- Furnizarea  catre clienti a detaiilor  referitoare la preturile produselor si serviciilor, in toate variantele existente si consilierea in alegerea variantei optime;

- Incheierea Contractului de Vanzare si urmarirea bunei lui desfasurari.

- Urmarirea platilor efectuate de client, situatia comenzilor, verificarea concordantei dintre datele din contract si facturile emise; urmarirea derularii acestora pana la livrare/instalare, instiintand Departamentul Logistica si superiorul ierarhic despre eventualele neconcordante aparute;

- Raportarea periodica despre activitatea depusa, conform procedurilor Departamentului de Vanzari.

Sediul: Voluntari, Blv Pipera nr. 1/i