Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Iași

CANDIDATUL IDEAL:

  • Persoana disciplinata, punctuala, cu capacitate de organizare, abilitati de comunicare, aptitudine de invatare, simt al responsabilitatii, spirit de echipa, cunostinte operare calculator, disponibilitate program prelungit, rezistenta la stres.
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj.

CERINTELE NOASTRE:

  • Permis conducere categoria B;
  • Experienta intr- un post similar, cunostinte solide despre sistemele de invelitori (tigla metalica, tigla, tabla cutata);
  • Capacitate de asimilare si prelucrare rapida a informatiilor;
  • Cunostinte de operare PC –word, excel;
  • Persoana energica, dinamica;
  • Persoana organizata, dispusa sa-si imbunatateasca tehnica de lucru si cunostintele;
  • Persoana cu initiativa si orientare spre client;

RESPONSABILITATI :

  • contactarea clientilor existenti si/sau localizarea de constructii noi. O data cu contactarea clientului, se stabilesc intalniri pentru masuratori si prezentarea catalogului de produse. Pe baza masuratorilor si a discutiei cu clientii, se fac oferte si au loc negocieri.
  • administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata (constructori, revanzatori, clienti finali, etc);
  • promovarea imaginii si serviciilor companiei;
  • efectuarea masuratorilor pe acoperis;
  • negocierea si incheierea de contracte;
  • mentinerea unor relatii profesionale apropiate cu clientii din portofoliul sau.

BENEFICII:

  • venituri motivante;
  • masina serviciu, telefon, laptop;
  • mediu de lucru profesionist;
  • training inclus.

Posturile sunt libere, iar sezonul de constructii este in plina desfasurare, asa ca nu ezita sa te alaturi echipei noastre cat mai repede. Asteptam cv-ul tau!