Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Compania Kronvent aplica o politica comerciala activa, destinata crearii unei baze comerciale de clienti activi. Pentru indeplinirea planului strategic pentru dezvoltarea activitatii comerciale in Romania cautam un coleg pentru postul de “AGENT VANZARI” pentru zona Bucuresti.

Candidatul ideal:

- Experienta in vanzari de minim 2 ani, de preferat in domeniul materialelor de constructii;

- Rezistenta la stres si lucru sub presiune, bun negociator, bun vanzator;

- Persoana cu initiativa si orientate catre rezultat, pentru ca asta ii va determina nivelul salarial.

- Cunostiinte de operare PC: MS Office - Excel, Word, Internet;

- Abilitati de lucru individual si in echipa, gandire analitica, aptitudini de prezentare, convingere si negociere cu partenerii, loialitate si amabilitate.

Responsabilitati si beneficii:

- Vanzari directe a produselor catre clientii din domeniul instalatiilor de ventilatie.

- Punerea in aplicare a politicii comerciale globale a companiei pentru impunerea si imbunatatirea prezentei produselor pe piata in zona alocata.

- Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.