Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Satu Mare; Bistrița; Baia Mare; Zalău

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

AGENT VANZARI pentru zonele Maramures, Satu-Mare, Salaj, Bistrita

Candidatul ideal:

- Abilitati bune de vanzare, comunicare si negociere;

- Atitudine proactiva si integritate profesionala;

- Experienta de lucru in domeniul tehnic sau a distributiei de piese auto;
- Experienta in vanzari minim 2 ani;

- Dinamism, flexibilitate, perseverenta, capacitatea de automotivare si buna organizare;

- Persoana integra, corecta, onesta, cu coloana vertebrala si loiala fata de angajator;

- Disponibil la deplasari in tara;

- Permis de conducere cat. B;

- Studii medii sau superioare;

- Cunostinte medii de operare PC (Excel, Word);

Descrierea postului:

- Pastrarea relatiilor cu clientii actuali si dezvoltarea portofoliului de clienti;

- Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

- Promovarea produselor societatii;

- Consilierea tehnica a clientilor cu privire la produsele firmei (prezentarea produselor, prezentarea ofertelor);

- Identificarea si valorificarea oportunităților de afaceri ale firmei;

- Atingerea obiectivelor stabilite;

- Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei;

- Elaboreaza rapoarte saptamanle/lunare;

- Elaboreaza rapoarte cu privire la situatia portofoliului de clienti ori de cate ori este nevoie;

- Activitate intr-un colectiv tanar si dinamic;

Oferta
- Pachet salarial atractiv, in functie de realizari;

- Autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop plus accesorii;

- Cazare, diurna, masa in functie de deplasari;

Descrierea companiei:

SC Ipercomp Exim SRL

Societate Clujeana avand ca obiect de activitate importul si distributia de piese si accesorii auto.