Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, poloneză

Adresa/ adresele jobului

Baia Mare

Betarom Fastening SRL, unic importator al marcii Bizon, are ca principal obiect de activitate distributia de capse, cuie si pistoale pneumatice.

Prin gama de produse oferita ne adresam producatorilor de mobila si tapiterie, paleti industriali, case din lemn, mobilier de gradina, stupi, ambalaje, respectiv industria auto.

Cerinte:

Experienta in vanzari B2B, abilitati de comunicare si negociere, abilitati de planificare si organizare, orientare catre clienti. Disponibilitate deplasari.

Studii superioare, engleza avansat, permis de conducere, MS Office.

Responsabilitati:

Analiza pietei de mobilier din regiune, identificarea potentialilor clienti, crearea de oferte personalizate, consultanta si suport tehnic client, raportari zilnice si saptamanale.

Beneficii:

Salariu motivant constand in salariu fix plus bonus, telefon mobil, laptop, masina de serviciu, training-uri specializate.