Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Real Team Division, agentie de publicitate, situata in sectorul, zona Stefan cel Mare, angajeaza agent vanzari materiale promotionale.

Descrierea jobului :

- prospectie de piata in vederea abordarii de clienti noi

- contactarea clientilor noi si stabilirea intalnirilor cu acestia

- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii deja existenti ai companiei

- coordonarea cu distributia pentru livrarea de marfa

-coordonarea cu productia, pentru realizarea proiectelor/comenzilor clientilor

-coordonarea cu facturarea

-identificarea de furnizori noi (acolo unde este cazul)

- urmarirea intregului proces de la vanzare pana la livrare si coordonarea/comunicarea cu toti cei implicati in proces.

Candidatul ideal trebuie sa fie:

- punctual, ordonat, bun comunicator, capabil sa rezolve cerintele clientilor, colegial, zambitor, optimist :)

Candidatul ideal trebuie sa cunoasca :

- limba engleza

- excel, ppt, word,

-minime cunostinte de programe de grafica (Adobe, photoshop etc )

Program de lucru  : luni - vineri  :

Ce oferim:

-salariu fix+ bonuri de masa+ bonus de target vanzari

-telefon de serviciu

-laptop